O nas

Producent łóżek drewnianych który stawia na wysoką jakość

Nasza firma istnieje na rynku od 2013 roku,zajmuje się produkcją oraz sprzedażą łóżek oraz mebli z litego drewna. Podstawowym surowcem wykorzystywanym przy produkcji naszych wyrobów jest drewno sosnowe.

Naszą pasją jest tworzenie łóżek które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Staramy dostosowywać się do potrzeb swoich klientów, proponując wykonywanie łóżek na wymiar oraz pod indywidualne zamówienie.W naszej ofercie znajdą państwo zarówno łóżka pojedyncze jak i łóżka małżeńskie
Dla naszej firmy najważniejsze jest aby łóżko było bezpieczne,trwałe oraz wygodne.

Nasze meble to produkty wysokiej jakości i wszystkie produkowane są w naszym zakładzie w Żarnówce. Łóżka wykonujemy z litego drewna sosnowego i lakierujemy ekologicznymi lakierami. Meble z naszej kolekcji idealnie pasują do sypialni, pokoju dziecka, hotelu, pensjonatu. Ekologiczny i trwały materiał jakim jest lite drewno to ponadczasowe rozwiązanie oraz idealna inwestycja na długie lata.

Wysoka jakość oraz solidność wykonywania przez nas produktów pozwoliły zbudować zaufanie wśród partnerów krajowych i zagranicznych, co zaprocentowało wieloletnią współpracą.

Jesteśmy pewni że wśród naszych ofert, znajdziesz coś dla siebie!!!